Тоні Беллью: “Я спіймаю монстра. Я битиму його по обличчю”

Британський боксер готовий обміняти гроші на чемпіонські пояси

У суботу, 10 листопада, в Манчестері український боксер, абсолютний чемпіон світу, Олександр Усик захищатиме свої чемпіонські пояси в поєдинку проти британця Тоні Беллью. “Як я поб’ю Беллью? З любов’ю”, – заявив перед боєм Усик.

Під час відкритого тренування Беллью вже звично був значно говіркішим від Усика. Він одночасно і продовжував нахвалювати суперника, і погрожував йому: “Так, я можу програти цей бій, він – монстр, він – винятковий, найсильніший суперник, який у мене колись був – він найбільш повноцінний боєць. Якщо він такий хороший, як всі говорять, тоді я і справді програю, і це нормально. Але, чи думаю я, що програю? Абсолютно ні. Я спіймаю монстра. Знаю, що битиму його по обличчю. Я сподіваюся, що ти зараз у найкращий формі, тому що в суботу ти отримаєш війну. У суботу ти дізнаєшся, що таке програвати “.

Також Тоні зауважив, що хотів би, щоб англійська Усика була кращою:

“Тоді ми б обмінялися треш-токінгом і змогли це все краще продати”. Британець пожартував, що він у цей бій приніс гроші, Усик – пояси, і в суботу вони обміняються. “Але це не через гроші, – підкреслив Беллью. – Якби я хотів більше грошей, я б боксував з кимось у супертяжах, і це був би не такий сильний боєць. Бій з Усиком – виклик мого життя”.

До слова, англійських журналістів незнання англійської Усиком не бентежить. “Він смішний хлопець – погодьтеся! Вміє робити шоу. Не знає англійської? Це тільки робить його більш загадковим. Видно ж, що він слухає і розуміє”.

У середу в Музеї футболу в Манчестері пройшло відкрите тренування Усика і Беллью. Відразу декілька британських медіа зробили пряме включення і один з журналістів, аналізуючи стиль Олександра Усика з посмішкою зауважив, мовляв, у нього такі швидкі ноги, що ми повинні вийти в ринг і цілувати їх в подяку за можливість спостерігати за їхньою роботою.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: