Терміново! Вакарчук збирає під своїм прапором нову партію: перші подробиціМузикант Святослав Вакарчук намагається створити нову політичну партію.

- джерело.

Про це у своєму телеграм-каналі написав народний депутат України Сергій Лещенко.

На його думку, частина українських політиків продовжує гнути свою лінію, що розпуск парламенту не потрібен. Часто це ті, хто не готовий до виборів.

“Дострокові вибори не вигідні діючому прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, який хоче стати новим центром консолідації для БПП і Народного фронту. Дострокові вибори також не вигідні Святославу Вакарчуку, який намагається зібрати під своїми прапорами нову партію. Їм не вистачить часу, щоб запустити свої передвиборні проекти”, – зазначив Лещенко.

Окрім цього, недавно лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив у Twitter, що не планує на парламентських виборах іти у Верховну Раду під №1 у списку партії “Блок Петра Порошенка”.

“Як правило, я чутки не коментую. Але раз уже прямо запитали, відповім. Ні, це неправда!” — сказав музикант.

Проте, 23 квітня після зустрічі чинного президента Петра Порошенка з «Блоком Петра Порошенка» ЗМІ повідомили, що технологи голови держави розглядають Вакарчука «як рятувальне коло» і припустили, що він очолить список БПП на парламентських виборах, які мають відбутися в жовтні.

Читайте також:Останні новини: