“Терміново ліг під ніж”: Судді проекту “МастерШеф” зробили серйозну операцію


Суддя кулінарного шоу “МастерШеф” Володимир Ярославський ліг під ніж хірурга. Процедуру провели в Інституті травматології та ортопедії НАМН України. Як зізнався відомий український кулінар, він давно страждав від проблем з ногою. В результаті зважився “на ремонт”. Йому зробили операцію на меніску і зв’язках правого коліна.

– У мене давно були деякі проблеми з коліном – і я зважився погодитися на ремонт! Були маніпуляції з меніском і трохи зі зв’язкою! Операція пройшла добре! Приходжу в себе, – повідомив Ярославський шанувальникам.

У лікарні не обійшлося без уваги фанатів. Зірка “МастерШеф” із задоволенням давав автографи.

40-річний Ярославський – один з 25 кращих шеф-кухарів України за версією Фокус-лістингу 2011 року. Постійний учасник фестивалю Chef’s week і спікер міжнародних конгресів шеф-кухарів Creative Chef’s Summit, Chef Congress Fontegro, InRestFest.

Стажувався в ресторанах, які входять в список гіда Michelin (Tickets в Барселоні) і The world’s 50 best restaurants (Ledbury в Лондоні), в ОАЕ, США, Іспанії, Великобританії, Італії, а так само у самих іменитих шефів, включаючи Альберта Адріа. У 2014 році став бренд-шефом магазину Good Wine (Київ). З 2015 року – шеф-кухар, керуючий і співвласник ресторану Lucky Restaurant Vinoteque. Бренд-шеф магазину Good Wine.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: