Син Коломойського кидає США заради України, готується контракт: подробиці


Напередодні зміни політичних еліт олігарх Ігор Коломойський повернувся в Україну, однак незабаром сюди ж переїде і його син спортсмен Грегорі

Про це повідомили ЗМІ джерела в найближчому оточенні бізнесмена. Цю інформацію побічно підтвердив і сам Ігор Коломойський, який в інтерв’ю журналістам сказав, що Грегорі Коломойський повинен підписати угоду з одним з українських клубів.

Як відомо, син українського олігарха грає у баскетбольній команді першого дивізіону студентської ліги NCAA в США. Він грав в стартовому складі, але виступав в першій заявці. Йому 19 років і він вчиться в Клівлендському університеті на спеціальності спортивний менеджмент.

У Грегорі є швейцарський паспорт. В анкеті на сторінці студентської команди його містом народження вказана Женева.При цьому дані 19-річного хлопця вражають: зріст – 193 см і вага – 95 кг. Грегорі грає під третім номером на позиції розігруючого захисника.

Ігор Коломойський, проти якого йде судовий процес по ПриватБанку, вірить в те, що справу вирішать на його користь. Саме тому він повернувся в Україну:

«Я вирішив найближчі п’ять років прожити в Україні. Бо я сподіваюся на верховенство права в країні», – пояснив олігарх.

«Я приїхав сюди і планую тут перебувати в зв’язку з сімейними обставинами. У мене син планує підписати контракт з баскетбольним клубом України».

Як зазначив Ігор Коломойський, найближчим часом він не збирається заходити в Адміністрацію президента в гості до новообраного президента Володимира Зеленського. Більш того, він поки не отримав запрошення на інавгурацію, яка відбудеться 20 травня:

«Я планую жити в Україні і насолоджуватися життям в Україні. Без всяких відвідувань».

Джерело.

Читайте також:Останні новини: