Суд виніс вирок за булінг п’ятьом школяркам з Чернігова: вони жорстоко били однолітківП’ятеро школярок у Чернігові жорстоко били та знущалися з однолітків. Через це суд виніс покарання дівчатам – умовні строки та примусове виховання.

Інформує - джерело.

Джерело: Деснянський районний суд Чернігова

Відомо, що починаючи з березня 2017 року, п’ять школярок періодично завдавали тілесних ушкоджень та принижували своїх одноліток. При цьому, інші підлітки просто спостерігали за цим та знімали знущання на відео.

Які вироки винесли кожній дівчині

Обвинуваченим у справі булінгу дівчатам інкримінували групове хуліганство, вчинене із особливою зухвалістю та винятковим цинізмом.

  • Півень М.О. – засудили до трьох років позбавлення волі (умовний строк – 2 роки);
  • Ярину А.С. – засудили до двох років позбавлення волі (умовний строк – 1 рік);
  • Швець О.О. – засудили до двох років позбавлення волі (умовний строк – 1 рік);
  • Кулішенко К.О. – засудили до двох років позбавлення волі (умовний строк – 1 рік);
  • Тимченко Є.В. – засудили до двох років позбавлення волі (умовний строк – 1 рік).

Обставиною, яка пом’якшила покарання є те, що четверо з п’яти нападниць, які отримали умовний строк, на момент вчинення правопорушення були неповнолітні,
– наголошують судді.

До однієї нападниці, якій нині 17 років, суд вирішив застосувати примусові заходи виховного характеру – її передадуть під нагляд матері до виповнення повноліття.

Натомість прокурор у цій справі Ігор Савицький повідомив, що вивчатиме рішення суду та має наміри подати на нього апеляцію. На це в прокуратури є 30 днів.

Одна справа проти дівчат

Як нагадали журналісти “Суспільного”, ці п’ятеро дівчат у квітні 2017 року побили ученицю Поліну Малоштан та її подругу. Школярку били ногами по голові, кидали на бетонний паркан, рвали та підпалювали волосся і все це фільмували на камеру. В результаті дівчина отримала струс головного мозку, численні травми на тілі та обличчі.

Судовий розгляд справи про побиття Поліни Малоштан розпочався в липні 2017 і лише зараз суддя виніс вирок у цій справі.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: