Суд над нацгвардійцем Марківим в Італії: Аваков зробив заяву


Суд в Італії над українським нацгвардійцем Віталієм Марківим, якого італійське слідство підозрює в убивстві італійського фоторепортера Андреа Роккеллі на Донбасі, запланований на 6 липня.

Віримо, що рішення суду врешті розставить крапки над “і”, знявши всі інсинуації і спростувавши необґрунтовані звинувачення проти громадянина України Віталія Марківа, – цитує Авакова прес-служба МВС.

У заяві, яку український міністр передав італійському дипломатові, Аваков просить “довести до відома італійських компетентних органів, щоб припинити маніпуляції поняттями і підміну сенсів”.

Читайте також:  Українське село в Чикаго: як живуть українські емігранти в США

За його словами, “італійське правосуддя не може оперувати сумнівною термінологією, за якою чітко простежується слід російської пропаганди”.

“У зв’язку із цим МВС України змушене вдатися до демаршу у вигляді заяви міністра з метою звернути увагу Італійської сторони на некоректне тлумачення італійським правосуддям низки ключових моментів. Це може мати негативний вплив на прийняття судом об’єктивного рішення”, – йдеться у повідомленні на сайті МВС.


Читайте також: