Starbucks заходить в Україну: де можна буде купити легендарну кавуДля українських споживачів будуть доступні чотири види кави, зокрема три види меленої та один – зернової. 

- джерело.

Компанія Nestlе оголосила про запуск лінійки кави під брендом Starbucks на українському ринку. Це перша поява відомого та у всьому світі кавового бренду в Україні.

Як повідомляє пресслужба Nestlе в Україні, це стало можливим завдяки міжнародному партнерству двох компаній, спрівпраця яких розпочалася ще у 2018 році.

Варто повідомити, що продаватися продукція Starbucks буде в супермаркетах, маркетплейсах і в сегменті HoReCa (кафе, бари, ресторани), куди компанія Nestlе має намір вийти. Однак, як зазначили під час презентації представники Nestle в Україні та Молдові, відкриття кав’ярень Starbucks в Україні наразі не заплановане, контракт між компаніями цього не передбачає.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що McDonald’s і Starbucks запустили пілотний проєкт, у рамках якого продаватимуть своїм клієнтам напої у багаторазових “розумних” стаканчиках. Нові горнятка оснащені датчиками для відстеження. Основна мета нововведення – повторне використання пластикового посуду.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: