Стало зле під час танців у таборі: 16-річна дівчина загинула на курортіУ Генічеському районі на Херсонщині раптово померла 16-річна відпочивальниця дитячого табору на Арабатській Стрілці. Їй стало зле під час танців, вона втратила свідомість.

- джерело.

Стало зле під час танців у таборі: 16-річна дівчина померла на курорті в Херсонській області

У поліції OBOZREVATEL інформацію підтвердили, зазначивши, що дитина померла вже в лікарні. Попередні результати розтину показали проблеми з серцем.

Табір розташовано в селі Щасливцеве. Трагічний випадок там трапився пізно ввечері неділі, 29 серпня.

Дівчину, що знепритомніла, приватним транспортом у супроводі медпрацівників із дитячого табору доправили в приймальне відділення Генічеської райлікарні. Проте лікарі лише констатували смерть неповнолітньої, передає “Новий Візит”.

Дитина приїхала до табору з Кривого Рогу. Згідно медичної довідки 16-річної вихованки, вона була здорова й не мала паталогій, які могли б призвести до смерті. Причини летального випадку нині встановлюються.

НП трапилася в дитячому таборі в селі Щасливцеве

Нагадаємо: це не перша трагедія в дитячих таборах на Арабатській Стрілці. Нещодавно в одному з таких під Генічеськом після фізичних навантажень впав у кому 12-річний Тимофій із Закарпаття.

Хлопчика приватною швидкою батьки перевезли в лікарню рідного міста, де він помер через кілька днів.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: