Спочивай з миром, Воїн: на Донбасі загинув український боєцьНа Донбасі в суботу, 13 березня, під час виконання службових обов’язків загинув військовий із зони ООС Дмитро Бухтіяров. Йому було 45 років.

Передає - джерело.

Деталі розповіли в пресслужбі Кремінської міської ради на сторінці у Facebook.

Як наголошується в повідомленні, Дмитро Бухтіяров проходив військову службу за контрактом у різних підрозділах Збройних Сил України з 2015 року. Точна причина та місце смерті та українського захисника не вказана.

“13 березня під час виконання службових обов’язків загинув 45-річний боєць ООС, Дмитро Юрійович Бухтіяров. Він проходив військову службу за контрактом у різних підрозділах Збройних Сил України з 2015 року. Чоловік відрізнявся сміливістю, наполегливістю і мав загострене почуття справедливості, любові до рідної землі. У Дмитра залишилася дружина, двоє дітей і батьки”, – йдеться в повідомленні пресслужби.

Кремінська міська рада висловила співчуття родичам загиблого і повідомила, що прощання з бійцем відбудеться у вівторок.

“Кремінська міська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого. Спочивай з миром, Воїн. Вічна Вам пам’ять. Церемонія прощання відбудеться у вівторок, 16 березня, о 10:00 в Будинку Культури, на Червоній Площі”, – додали в міській раді.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: