“Сотні тисяч вбитих з нашого боку”: Зеленський пояснив, чи реально забрати назад Крим та окуповані територіїПрезидент зазначив, що деякі речі він не повинен коментувати.

Пише - джерело.

Президент України Володимир Зеленський пояснив, чи реально забрати назад Крим та решту окупованих територій.

Про це він сказав під час розмови в Українському домі в Давосі.

Президенту нагадали, що декілька днів тому голова української військової розвідки, генерал Кирило Буданов сказав, що Росія програє і Україна забере назад усі тимчасово втрачені території, і зробить це силою, тільки силою, оскільки немає іншого способу.

Відповідаючи на запитання, чи погоджується він із генералом Будановим, Зеленський відповів, що йому дуже подобається генерал Буданов і він поважає його думку.

“Я завжди погоджуюся із професіоналами…”, – сказав президент.

Також Зеленський пояснив, чи реалістичний намір забрати назад Крим і чи здійсненний.

“На сьогодні, я впевнений, що це сотні тисяч убитих військових з нашого боку. Я не рахую людей з іншого боку, з боку ворога. З нашого боку – це сотні тисяч убитих. Пан Буданов – це професійна людина. Я хочу закінчити одну річ про нього. Ви зрозумієте, напевно, деякі деталі. Ви знаєте, я деякі речі не повинен коментувати. Пан Буданов провів зі своїми підлеглими дуже серйозну операцію, яка була в Афганістані. І дійсно, це були дуже і дуже потужні кроки. І він – героїчна людина абсолютно. І зараз він займається дуже важливими операціями, про які я не готовий говорити. Сміливості в нього достатньо. Дійсно, я думаю, що він і сам міг би повернути ту чи іншу територію. Але це його сміливість, це його впевненість, і я дуже радий, що такий дух у наших військових. Це найголовніше. Його не можна втратити, і вони його не втрачають. Але ціна, всьому є ціна…” – підсумував президент.


Залишити коментар:


Останні новини: