Слоненя переходив дорогу і його збив мотоцикл – малюка реанімували прямо на дорозі, зробивши йому масаж серцяНа порятунок тварини пішло 10 хвилин

У тайській провінції Чантхабури співробітник служби порятунку зробив непрямий масаж серця маленькому слоненяті й врятував йому життя. Подібну процедуру на тварині чоловік проводив вперше, тому все робив інтуїтивно, грунтуючись на тому, де орган розташований у людей.

- джерело.

Як пише Reuters, днями кілька слонів переходили дорогу і одного з них збив мотоцикл. Водія відкинуло на кілька метрів, а слоненя залишився лежати на боці. Прибула група рятувальників взялася рятувати не тільки людину, а й тварину.

Реанімувати дитинча слона взявся 26-річний таєць на ім’я Мана. Рятувальник розповів, що він дуже хвилювався, бо чув, як мама та інші слони звали малюка.

У відео, яке поширилося по мережі, видно, як чоловік надає першу допомогу тварині прямо на дорозі, а його колеги в цей час намагаються привести до тями мотоцикліста.

Маленький потерпілий прийшов до тями приблизно через 10 хвилин, і Мана ледве стримав сльози. Коли мама-слониха почула крик свого малюка, вони всією компанією повернулися на місце аварії.

Читайте також:Останні новини: