Слідкувала за батьком від Оболонського ринку: деталі викрадення дівчинки та детальний фоторобот викрадачкиУ мережі опублікувано фоторобот і опис жінки, яка підозрюється у викраденні 1,5-місячної дівчинки з дитячого садочку у Києві, повідомляє 24 канал.

- джерело.

Увечері 20 жовтня на столичній Оболоні з дошкільного закладу №606 зникло немовля, яке залишив батько під східцями на першому поверсі будівлі, коли пішов за старшою донькою у групу.

Підозрювана йшласлідом за батьком дитини від Оболонського ринку, біля метро Героїв Дніпра.

Раніше правоохоронці у викраденні дитини підозрювали чоловіка, якому близько 30 років. Також таку інформацію оприлюднила одна зі свідків.

Згодом з’ясувалося, що викрадення здійснила жінка. Адвокат Олега Веремієнко на своїй сторінці у Facebook оприлюднив детальну інформацію про підозрювану.

“Опис підозрюваної: зріст 160-165 сантиметрів, вік: 20-25 років, римський (грецький) ніс, шкіра біла, ластовиння на обличчі, волосся – каштанове, фарбоване, статура: збита, нехуда, широкіciдниці. Зачіска: дві косички або дреди. Особливі прикмети: залисини на голові. Одягнена: кросівки Adidas з рожевими вставками та шнурками. Можливо займалася айкідо. Може проживати в Києві: Оболонь або Вишгород. Телефонуйте 102 або пишіть в коментах”,– зазначив правозахисник.

Крім того, він опублікував фото, зняте камерами спостереження, та фоторобот жінки.

Додамо, як переконує двоюрідна сестра викраденої дівчинки, вона могла мати спільницю, вік якої складає також в районі 25 років.


Читайте також:


Залишити коментар: