Скабєєва влаштувала істерику через постачання зброї та візити західних дипломатів в УкраїнуВся правда з блогосфери » Новини блогосфери »
Скабєєва влаштувала істерику через постачання зброї та візити західних дипломатів в Україну
20.05.2022, 23:00 • 2276 • 0
Скабєєва влаштувала істерику через постачання зброї та візити західних дипломатів в Україну

Пише - джерело.

У однієї з головних пропагандисток РФ Ольги Скабєєвої в прямому ефірі трапився напад істерики через неспроможність окупантів зупинити постачання зброї для України від Західних партнерів. Дійшло до того, що Скабєєва заявила, що може й не варто було починати війну.

Інцидент трапився під час чергового ефіру пропагандистського шоу “60 хвилин”. Гості обговорювали постачання озброєння для України, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

“Немає ще того військового спеціаліста, який би пояснив, чому впродовж двох з половиною місяців ми не можемо знищити ті залізниці, які досі, з якихось неймовірних причин, використовують для постачання Західного озброєння”, – сказала Скабєєва, зірвавшись на крик.

Вона зазначила, що також у щоденному режимі в Україну прибувають Західні дипломати і “прямо, останнім часом, знущально”.

“24 на 7 вони підвозять нових і нових дипломатів з Європейського Союзу, а тепер і американці зачастили – щодня новий! І дорога працює”, – знову, підвищуючи голос, заявила пропагандистка.

На це один із гостей студії зазначив, що Україна має дуже розвинену мережу залізниць та автомобільних доріг з Європою.

“Настільки розвинену?” – підвищивши голос, запитала Скабєєва.

На це гість відповів, що вона “дуже розвинена”, а також став перераховувати, наскільки незначними для інфраструктури є російські удари.

“А по-друге, залізниця відновлюється впродовж одного дня. Міст, залежно від пошкоджень, впродовж тижня. Злітно-посадкова смуга на аеродромі – впродовж 2-3 днів”, – сказав він.

На це Скабєєва, перебуваючи на межі істерики, заявила, що “слідуючи вашій логіці, не треба було й починати, якщо все так легко відновлюється “.


Залишити коментар:


Останні новини: