Сімейні лікарі видаватимуть довідки про вакцинаціюКабінет міністрів дозволив сімейним лікарям видавати довідки про завершення курсу вакцинації від коронавірусу.

Пише - джерело.

Про це пише ТСН.

На думку урядовців, таке рішення спростить отримання документу. «Вносимо зміни, які дозволять сімейним лікарям видавати довідки, що засвідчують проходження повного курсу вакцинації від коронавірусу», – заявив під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, серед українців зростає бажання вакцинуватся. На закупівлю препаратів для щеплення додатково виділяють майже 1,5 млрд грн. До слова, гроші візьмуть з надходжень при розмитнені автівок. До кінця року до України завезуть ще 40 млн доз вакцини.

Як повідомлялося, уряд подовжив карантин в Україні до 31 серпня.

Утім, урядовці вирішили послабити обмеження. Зокрема, скасовують контроль самоізоляції через мобільний застосунок «Дій вдома» допоки країна перебуває в зеленій зоні епідеміологічної небезпеки. Тому тепер в’їжджати до країни українські громадяни зможуть безперешкодно. Утім, від іноземців вимагатимуть негативні тести на COVID-19 чи документ про повну вакцинацію.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: