Ще один аеропорт в Італії “українізував” Київ, Одесу, Львів та ХарківАеропорт Неаполя приєднався до онлайн-кампанії МЗС України CorrectUA

Лише через декілька днів після того, як аеропорт Мілана поміняв англійське написання українських міст, ще одна велика міжнародна повітряна гавань приєдналася до кампанії українського міністерства закордонних справ CorrectUA.

Як повідомили 22 квітня на Facebook-сторінці кампанії українські дипломати, мова йде про аеропорт італійського Неаполя.

“Друзі, CorrectUA перетворилася в дійсно рушійну силу, яка впевнено крокуючи вперед змінює все навколо. Це чимала заслуга кожного з вас, особливо українських дипломатів, проводять плідну роботу на місцях!

Сьогодні одним з таких позитивних результатів роботи є зміна #KyivNotKiev, #LvivNotLvov, #OdesaNotOdessa, #KharkivNotKharkov в аеропорту. Неаполь (Італія), де авіасполучення здійснюється з 107 аеропортами світу”, – йдеться на сторінці.

Варто відзначити, що МЗС запустив онлайн-кампанію з хештегом #CorrectUA в жовтні 2018 року. Її учасникам пропонується приєднатися до коригування правопису назв українських міста в іноземному написанні.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: