Щаслива розв’язка драматичної й неймовірної історії. Побажаємо 20-річному військовому міцного здоров’яЩаслива розв’язка драматичної й неймовірної історії. Два дні йшов лісом із кулею в серці: історія 20-річного бійця.

Пише - джерело.

Унікальна історія виживання у районі бойових дій. Унікальна операція на серці Унікальний 20-річний військовий…

Щаслива розв’язка драматичної й неймовірної історії. 20-річного бійця Володимира взяли в полон та розстріляли російські окупанти, але йому вдалося врятуватися.
Два дні він поранений добирався лісом до своїх, а вже в лікарні дізнався, що куля потрапила в саме серце.

Усвідомлюючи всі ризики, хірурги клініки «Феофанія» вперше у своїй практиці наважилися провести унікальну операцію та, не зупиняючи серце, дістали з нього кулю! Ось як це відбувалось:

«У нього куля застрягла у задній стінці серця. Ігор Валерійович прооперував цього молодого бійця учора», — розповідає журналістам член бригади кардіохірургів, що оперували Володимира.

Ігор Валерійович Білоцерковський, кардіохірург запитує у 20-річного пацієнта:

«Як ти зараз? Учора був такий червоний…»

«Чесно кажучи, я думав, що не виживу. А як прокинувся на операційному столі після наркозу, а лікар каже: „Операцію закінчено“, я аж не повірив. Тепер треба відновитися. І знову в стрій!», — розповідає пацієнт клініки Феофанія Володимир Гордієнко.

Володимира Гордієнка оперували український та білоруський хірурги. Операція пройшла настільки успішно, що вже наступного дня хлопець став на ноги.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: