“Сам жив, моя мама поїхала за кордон”: Дзідзьо вразив зворушливою історією про втрату батькаУчора глядачі 1+1 побачили перші сліпі прослуховування вокального шоу Голос.Діти-5.

Джамала, Время и Стекло та Дзідзьо вже запросили до своїх команд юних талантів та навіть встигли позмагатися за декотрих з них.

Так, жодного тренера не залишив байдужим виступ Максима Давидюка з міста Рівне. Потужним виконанням хіта Крістіни Агілери «Hurt» 11-річний хлопець розвернув усі крісла до себе та отримав можливість обрати будь-якого наставника.

Попри те, що Максим пішов до команди Джамали, найбільш емоційно на його виступ відреагував Дзідзьо. Юний вокаліст присвятив пісню своєму батькові, якого втратив зарано. Тренер зворушливо зізнався, що в його житті трапилася схожа історія.

Я в 13 років так само втратив тата. Сам жив, моя мама поїхала за кордон.

Для мене це дуже важлива тема. Я скажу, шо коли людина переживає то, шо ти пережив, і то, шо я переживав, тоді в неї відкривається інакше відчуття, підтримаєш мене? — звернувся Дзідзьо до учасника. — І ти співаєш якраз відчуттями. Я зачарувався твоїм співом. Хочу, щоб ти вислухав усіх журі, але запрошую до себе».

Варто зазначити, що хоча Максим й обрав іншого тренера, за підсумками першого дня сліпих прослуховувань, Дзідзьо все одно став тренером-рекордсменом. У його команді вже 5 учасників.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: