Різке подорожчання тарифів, у Зеленського повідомили тривожні новини: “Дуже серйозні наслідки”Українці повинні бути готові до непередбачуваних цінами на електроенергію з 1 липня 2019 року

Про це в інтерв’ю журналістам розповів експерт і представник президента в Кабінеті міністрів Андрій Герус, передають Факти.ICTV

За його словами, ціни можуть різко злетіти для простого населення відразу після запуску ринку електроенергії в Україні.

Андрій Герус стверджує, що різке зростання вартості електроенергії може відбутися в тому випадку, якщо держава не допрацює до кінця правила енергоринку, який повинен бути запущений вже 1 липня 2019 року.

“Не було проведено ніякої підготовчої роботи, щоб демонополізувати ринок, щоб виникла конкуренція. Коли у двох груп компаній є 90% вироблення електроенергії, то однозначно, що вони можуть домовитися між собою, і встановити будь-яку ціну. Наслідки можуть бути дуже серйозними, і на сьогоднішній день вони не є повністю прогнозовані”, – підкреслив експерт.

Крім цього, представник президента Володимира Зеленського в уряді закликав відкласти запуск енергоринку в Україні і зазначив, що краще “не грати в такі небезпечні ігри”.

“Ось чому не варто грати в такі небезпечні ігри. Краще відстрочити введення нових правил енергоринку, протестувати їх і доопрацювати”, – підсумував експерт Андрій Герус.

Варто зазначити, що Світовий банк, ЄБРР, представництво Європейського Союзу та представництво Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) в Україні також закликали Україну відкласти запуск енергоринку.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: