Путіна чекає скинення з “престолу”, названа знаменна дата: що трапиться з УкраїноюВідомий астролог напророчив найближче майбутнє для України і Росії

Міжнародний астролог вищої категорії і астрополіттехнолог Влад Росс, можливості якого багато експертів порівнюють з талантом Нострадамуса, озвучив детальний прогноз щодо подальшої політики Путіна і також попередив до чого це може привести.

Так, за словами астролога, в 2019 році змін на лінії фронту не передбачається, а ось вже через кілька років на Донбасі зовсім стріляти не будуть.

«2019 рік буде абсолютною копією 2018-го. Великі зміни на сході України почнуться з другої половини 2020 року, коли там перестануть стріляти. А в 2021 році на Донбасі вже точно стріляти не будуть. Це пов’язано з тим, що в 2021 році відбудеться королівська комбінація: з’єднання Юпітера і Сатурна в знаку зодіаку Водолій. Це багато що змінить не тільки на сході нашої країни, а й на більшій частині Східної Європи», – в цьому експерт зовсім не сумнівається.

Також астролог Влад Росс твердо впевнений, що відносини з країною-агресором не зміняться, а Володимир Путін і зовсім може визнати «незалежність» квазіреспублік на Сході України.

Також раніше повідомлялося, що зірки пророкують Україні дуже важкий період. Відомий астролог Влад Росс склав прогноз на 2019 рік. Результати дослідження вражають, адже українців чекають цілих два напружених місяці.

«У листопаді-грудні 2019 року у зв’язку з з’єднанням Сатурна і Плутона в знаку зодіаку Козеріг може наступити небезпечний період: велика ймовірність фінансової кризи аж до дефолту», – повідомив Влад Росс.

Влад Росс впевнений, що українцям вдасться впоратися зі складною ситуацією і продовжити розвивати країну. «При всіх випробуваннях, які очікують Україну в наступному році (повернення зовнішнього боргу, а також інші економічні проблеми), ми залишимося на плаву і будемо виходити з найскладніших ситуацій», – заявив провісник. Свій оптимізм Влад Росс пояснив астрологічними знаками, які випали в цьому році: «2019 рік – це рік Жовтого Свині, а значить, він пов’язаний з коханою українцями свинкою, та ще й колір наш».

Джерело.

Читайте також:Останні новини: