Прикинувся мертвим заради 26 мільйонів: українець у Польщі придумав масштабну аферуУкраїнець намагався виманити у польських страхових компаній 26 мільйонів злотих.

Про це повідомляє Dziennik.pl.

Зазначалося, що з вимогою про компенсацію збитку звернулася мати нібито потерпілого ще в жовтні 2019 року. Вона розповіла, що її син, який має українське громадянство, загинув після зіткнення двох суден неподалік від Київського водосховища, а його тіло кремували вже на наступний день. Жінка мала намір стягнути кошти з десяти страхових компаній.

Подібні дії викликали підозру у працівників Управління по боротьбі з організованою економічною злочинністю та вони почали розслідування. З’ясувалося, що у чоловіка був поліс, сума якого становила близько 26 мільйонів злотих, а договір він уклав з 20 страховими компаніями.

Крім цього виявилося, що 38-річний чоловік живий та він активно мандрував Україною, Великобританією, Туреччиною та Кіпром. Правоохоронці також встановили, що він мав польське громадянство, про що не повідомив підприємства, з якими укладав договори.

За подібні дії чоловікові загрожує до 10 років в’язниці.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: