Прикарпатський священик відслужив месу пліч-о-пліч з Папою РимськимНапевно майже кожна людина матиме за честь поспілкуватися з Папою Римським, не говорячи про священиків, для котрих Папа є справжнім взірцем.

Та поспілкуватися, а тим паче спільно відслужити богослужіння, можливість є не у всіх.

Проте один з прикарпатських священиків все таки потрапив у список тих, хто особисто познайомився з Папою Франциском і навіть відслужив спільно месу, повідомляє Франик.

Мова йде про отця Валерія Сиротюка, котрий народився у селищі Кути Косівського району, що на Івано-Франківщині. На сьогоднішній день Валерій Сиротюк є парохом катедрального собору в місті Чернівці. Отець Валерій відомий також своїми талантами. Він у церкві досить знаний поет, сценарист і культурний діяч.

Нещодавно у них з дружиною Оксаною відбулася річниця їхнього подружнього життя. Подружжя відсвяткувало 25 років з дня створення їхньої сім’ї.

З цієї нагоди отець Валерій разом з дружиною здійснили прощу до Італії в місто Рим. Таким чином отець Валерй приєднався до ранкової меси, що відбувається щоп’ятниці у ватикнській резиденції «Дім Святої Марти». Месу, прикарпатський священик відслужив разом із Папою Франциском.

Не обійшлося і без участі дружини, котра є катехитом.

Подружжя дуже задоволене поїздкою. Кажуть Папа особисто їх поблагословив і взагалі прийняв прикарпатців, як рідний батько. З теплими і щирими обіймами. Зовсім не здавалося що це глава держави чи Римський Архієрей.

Отець Валерій з дружиною в свою чергу подарували Папі гуцульський капелюх-крисаню і гуцульський киптар і наостанок запросили відвідати Прикарпаття.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: