Прикарпатських школярів знову відправили на дистанційне навчанняПро це йшлось сьогодні, 12 лютого, на засіданні комісії ТЕБ та НС в області.

Під час засідання прийняли рішення зупинити навчання для учнів 5-11 класів у зв’язку з поширенням коронавірусу.

Повідомляє - джерело.

Так, школярі з 15 лютого до 1 березня вчитимуться дистанційно. Це також стосується студентів вищих навчальних закладів. Якщо у дитячих садках, чи молодшій школі збільшиться кількість хворих – на карантин підуть й вони. Втім, це рішення має прийняти місцеве самоврядування.

В. о. директора департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ірина Кобельська додала, що на Прикарпатті у лікарнях з 2 003 пацієнтів половина перебуває на кисневій підтримці. Завантаженість ліжкового фонду наближається до 67%, завантаженість реанімаційних ліжок – 63,5%, з доступом до кисню – 44,3 %.

“Пацієнти які поступають протягом минулого тижня, дещо важчі, ніж ті, які поступали торік. Середня госпіталізація за минулі доби коливається від 190 до 240 пацієнтів. З початку лютого у лікарні поступило понад 2 тисячі пацієнтів, виписали 1400. Найбільший приріст відбувся у закладах Франківська, а також Богородчанській, Коломийській, Бурштинській та Долинській лікарнях”,- зауважує Кобельська.

Читайте також:Останні новини: