Президент України привітав доньок-двійнят з повноліттям(фото)


Президент України привітав доньок-двійнят Євгенію та Олександру з повноліттям. Саме сьогодні, 9 січня його доньки святкують своє 18-річчя, пише gazeta.ua.

Про це Петро Порошенко написав у своєму Fасеbооk.

“Для нас з Мариною особливий день, адже сьогодні Женя і Саша святкують своє 18-річчя. Здається, лише вчора ви були зовсім маленькими. З повноліттям, наші донечки! Любимо вас безмежно”, – написав Порошенко.

Відомо, що у 2017-му році доньки президента мали завершити навчання у британському коледжі Concord, який готує іноземних студентів до вступу до університетів Великої Британії.

Восени стало відомо, що зараз Олександра опановує там економіку.

Вартість року навчання у коледжі Concord коштує 37 800 фунтів стерлінгів на рік.

Крім того паралельно з британським коледжом дівчата закінчили столичний ліцей №77.

Дочки президента грають на фортепіано, а Олександра ще й до того займається балетом, Євгенія – сучасною хореографією.

Читайте також: “БЕЗ ВЕРТЕПУ І РІЗДВО НЕ РІЗДВО,” – ДО СЕРГІЯ ПРИТУЛИ У ЗБАРАЖІ ПРИЙШОВ ВЕРТЕП (ФОТО, ВІДЕО)

Подружжя Порошенко мають також старшого сина Олексія, який є народним депутатом від БПП. Із дружиною Юлією виховують двох дітей.

Наймолодший син президента – Михайло – вчиться у коледжі Concord разом із сестрами.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v2.11’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

ПП: Для нас з Мариною особливий день, адже сьогодні Женя і Саша святкують своє 18-річчя.Здається, лише вчора ви були зовсім маленькими…З повноліттям, наші донечки! Любимо вас безмежно!

Опубліковано Петром Порошенком 8 січня 2018 р.


Читайте також: