Прага в «червоній зоні». Що чекає на мешканців містаТривожна звістка від чеського МОЗ облетіла всі ЗМІ: за минулу добу в Чехії вперше виявили понад 3000 випадків коронавірусу. Прага й до цього вже була одним із найбільш зараженіших міст.

- джерело.

Мер Праги Зденек Гржиб повідомив, що за погодженням з гігієністами у всіх університетах Праги буде запроваджено дистанційне навчання. Спочатку він стверджував, що цей захід стосуватиметься і загальноосвітніх шкіл, але поки це було відкинуто.

Регіональна гігієнічна станція у Празі не бачить причин для дистанційної освіти в середніх школах і оцінить ситуацію наступного тижня на основі даних Інституту медичної інформації та статистики.

17 вересня, міністр охорони здоров’я Адам Войтех повідомив, що, у зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в країні і різким зростанням кількості заражених, з п’ятниці, 18 вересня, на території Чехії вводяться нові заходи безпеки.

  • З п’ятниці, 18 вересня, учні чеських шкіл повинні знаходитися в масках і в приміщенні класу під час уроку. Це стосується всіх школярів, за винятком учнів молодших класів (з 1 по 5 клас). Таким чином, маски необхідно носити у всіх внутрішніх приміщеннях школи протягом всього навчального дня.
  • Маски або респіратори необхідно носити у всіх закритих приміщеннях в місцях загального користування — магазини, ресторани і торгові центри.
  • За винятком виставок, ринків, ярмарків і подібних заходів, на внутрішніх масових заходах може брати участь до 10 осіб. Винятки становлять «сидячі» акції (концерти, кінопокази і т.д.), де необхідно дотримуватися дистанції між окремими місцями.
  • У заходах на відкритому повітрі може брати участь максимум 1000 чоловік. У разі, якщо місце проведення акції розділене на окремі сектори, місткість окремих секторів також не повинна перевищувати 1000 учасників.
  • Приміщення, в яких проходять внутрішні масові заходи, також необхідно розділити на окремі сектори, максимальна місткість яких становить 500 осіб. Кожен сектор повинен мати власний вхід. Якщо немає можливості організувати окремі входи, організатори зобов’язані регулювати вхід глядачів так, щоб глядачі з окремих секторів не перетиналися.
  • Підприємства громадського харчування (ресторани, бари і т. ін.) повинні бути зачинені для публіки з півночі до 6:00, виключення складають заклади громадського харчування, які не обслуговують широку публіку (столові в великих компаніях, на заводах, в медичних установах і т.ін. ); ця заборона також не поширюється на продаж продукції за межами закладу громадського харчування (наприклад, в закладах швидкого харчування з роздатковим віконцем або продажу їжі на винос).

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: