Повідомили, скільки діятиме український COVID-сертифікатCOVID-сертифікат про вакцинацію в Україні буде впроваджено з 1 липня. Документ діятиме до 180 днів.

Пише - джерело.

Про це заявив генеральний директор Центру громадського здоров’я (ЦГЗ) Роман Родіна в ефірі YouTube-каналу «Доктор Булавінова», пише РБК.

«Зараз ми відпрацьовуємо постанову Кабінету міністрів, яка визначатиме умови видачі ковідного сертифіката. Сподіваємося, що вже з 1 липня він запрацює», – заявив він.

Він зазначив, що сертифікат видаватимуть людям, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. У такому випадку документ діятиме 180 днів.
Також сертифікат зможуть отримати ті, у кого буде негативний тест на коронавірус, проте термін його дії – 72 години з моменту взяття зразка.

COVID-сертифікат також буде виданий, якщо людина перехворіла COVID-19 і про це в eHealth внесені відповідні підтверджені лабораторно дані. У цьому випадку сертифікат буде діяти протягом 180 днів з моменту отримання лабораторного підтвердження захворювання.

При цьому гендиректор ЦГЗ зазначив, що covid-сертифікат дозволить в’їжджати в інші країни, тільки при укладенні двосторонньої угоди з державами.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: