Порошенко йде і нагородив навіть сестру Ротару: «А хто це?», подробиці скандалуПетро Порошенко відзначився ще одним «вчинком»

Стало відомо, що йдучи з поста президента України Петро Порошенко, в черговий раз, «задобрює публіку». Почав Петро Олексійович з присвоєння високих звань «незграбним» військовим-господарникам – історія з гучним призначенням і ранговим підвищенням Миколи Шевцова – і закінчує нагородами для практично нікому невідомих «зірок» естради.

Сестрі легендарної Софії Ротару Ауріці Петро Порошенко присвоїв звання Народної артистки України.

Про це на сторінці у Facebook повідомляє політик Олег Ляшко:

«Привітайте чарівну Ауріку Ротару з присвоєнням давно заслуженого почесного звання Народна артистка України. Спасибі цій чудовій людині за підтримку! ».

Українці просто обурююся – мовляв за які такі заслуги нікому невідома в країні співачка отримала таку високу почесну державну нагороду:

«За що?», «Я, звичайно, приєднуюся до поздоровлення! За що їй дали таке звання? Хто така Ауріка? Сестра її Софія Ротару артистка-це 100%. А при чому тут Ауріка і таке звання … Може я щось пропустила »,« А хто це така і що вона зробила для країни великого? »,« За що звання дали? »,« А хто це? », – пишуть люди.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: