Понівечені автомобілі та підтоплені будинки: на Великдень на Тернопільщині випав сильний град та дощУ Тернопільській області у неділю, 28 квітня, сильна гроза та град наробили лиха.

Про це повідомляють місцеві жителі у соціальних мережах.

Зазначається, що сильний град буквально засипав мешканців с. Літятин Бережанського району Тернопільської області. Відео опублікували у соціальних мережах.

У ДСНС у Тернопільській області додали, що рятувальники ліквідовували наслідки негоди.

Так, у с. Літятин та с. Шибалин Бережанського району потоком дощових вод пошкоджено автомобілі. В с. Кальне Зборівського району внаслідок замулення ускладнений проїзд транспортних засобів місцевою дорогою.

Також між смт. Козова та с. Дибще Козівського району сильний вітер повалив дерева на трасу.

А у с. Старе Місто Підгаєцького району рятувальники відбуксирували автомобіль, котрий із пасажирами застряг поблизу місцевого кладовища.

Також рятувальники відбуксирували автомобіль, котрий застряг на вул. Татарській у м. Тернополі.

Загалом через негоду у Бережанському районі – підтоплено 13 домогосподарств (с. Саранчуки – 2, с. Шибалин – 11). Крім цього, в селах Літятин, Надрічне, Куропатники та Саранчуки підтоплені приватні присадибні ділянки; у Козівському районі – підтоплено 18 домогосподарств (смт. Козова – 1, с. Щепанів – 15, с. Бишки – 1, с. Конюхи – 1). Три домогосподарства підтоплені у м. Підгайці. Крім цього, підтоплені приватні присадибні ділянки в с. Старе Місто.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: