Під час нічного купання у Тернополі втопився 19-річний юнакУ Тернопільському ставі вчора, 27 червня, втопився 19-річний хлопець. Юнак о 23:00 пішов купатися на комунальному «Дальному» пляжі, але так і не повернувся. До рятувальників подзвонили його друзі, з якими той відпочивав.
Пошуки чоловіка продовжилися сьогодні зранку і вже після обіду з дна ставу вдалося підняти тіло юнака. Про це повідомили у ДСНС.

Пише - джерело.

Хлопець приїхав до Тернополя із Волинської області. В обласному центрі він відпочивав зі знайомим, а потім компанія вирішила продовжити відпочинок на комунальному пляжі Тернопільського ставу. Очевидці розказали, що хлопець зайшов у воду, щоб поплавати. Його намагалися зупинити, бо він на руці мав гіпс, але юнак не послухався.

«Після отримання повідомлення представники ДСНС одразу ж прибули на виклик та організували пошукові роботи із залучення особового складу 1 ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління та спеціальної техніки. А сьогодні, 28 червня до пошуків долучились водолази, які прочісували дно водойми в районі ймовірного місця утоплення людини», – зазначили у повідомленні управління ДСНС в Тернопільській області.

Близько 12:00 понеділка, 28 червня, водолази знайшли на дні тіло хлопця і передали на експертизу.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: