“Оце так шоу”: реакція українських спортсменів на дебати Порошенка і ЗеленськогоЖан Беленюк, Роман Зозуля, Павло Ельянов та інші українські спортсмени висловилися про дебати на “Олімпійському”.

Відомі українські спортсмени висловили свою думку про дебати президента України Петра Порошенка та кандидата в президенти України Володимира Зеленського, які відбулися на “Олімпійському” в Києві. Український борець Жан Беленюк охарактеризував дебати як “шоу”: “Оце так шоу!”, “Україна – унікальна країна! Тільки тут можливо таке шоу! Панч за панчем”, – написав Беленюк в Instagram-stories.

Футболіста Романа Зозулю обурило те, що Порошенко уникав питань опонента. “Господи, попросіть Порошенка відповідати на запитання. Я не можу зрозуміти, нах** дебати, якщо на питання не відповідає? Як я розумію, має бути питання – відповідь”, – написав Зозуля в Facebook.

Шахіст Павло Ельянов висловив думку, що перемогу в дебатах здобув Зеленський. “Суспільство настільки поляризовалось, що в моїй стрічці я бачу лише протилежні оцінки за підсумками дебатів. Чорне і біле, без відтінків. Імхо, Зе переміг. На жаль”, – написав Ельянов в Facebook.

Боксер Іван Редкач висловився коротко: “Цирк і клоуни”.

Екс-футболіст Євген Левченко зазначив, що “дебати – це добре”, а також висловив думку, що Порошенко не переконав виборців. “Якщо чесно, то Зеленський після 15-20 хвилин виглядав дуже добре. Все по ділу. Відповідав на питання. Порошенко ж практично на жодне питання не відповів, але вміло говорив. Думаю, що Порошенку мало хто вірить і він не переконав. А взагалі круть, що є дебати! Слава Україні!”, – написав Левченко у Twitter.

https://twitter.com/elevchenko/status/1119287356316618752

Джерело.

Читайте також:Останні новини: