Особняк Осадчої та Горбунова під Києвом засвітили на відео: як виглядає зоряне житлоВідома українська телеведуча Катя Осадча зараз вагітна третьою дитиною, але не збирається йти в декретну відпустку, робити для себе поблажок, і продовжує активно працювати. Журналістам вдалося розглянути заміський маєток зоряної пари під Києвом, в якому вона проживає по сусідству з іншим популярним артистом.

Пише - джерело.

Про це йдеться в програмі “Викриття”на телеканалі KYIV.LIVE.

Папараці за допомогою дронів провели “огляд” маєтку Осадчої та Горбунова в закритому котеджному містечку в мальовничому елітному селищі Романків недалеко від столиці. Воно за рівнем престижності може поступатися хіба що знаменитій Кончі-Заспі.

У будинку поки проживають двоє дітей Горбунова та Осадчої: син Катерини від першого шлюбу Ілля, і спільний син Іван, якому вже 4 рочки. Малюк є хрещеником репера, ведучого і продюсера Потапа, який, до речі, живе по сусідству.

Ведуча “Світського життя” свою другу вагітність особливо не коментує, проте запевняє, що працюватиме аж до пологів. Вона продовжує вести корпоративи та брати участь в телешоу, щоб забезпечити малюка в майбутньому.

“Кажуть, один захід з Катею Осадчою в ролі ведучої може обійтися в 120 тисяч гривень”, – йдеться в сюжеті.

Також зазначається, що Горбунов працює за такі ж суми.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: