Особливе ЛІТО-2019: пізнє і недовге. Синоптик дав прогноз на літні місяці


Особливе ЛІТО-2019: пізнє і недовге. Синоптик дав прогноз на літні місяці.

Яким буде літо 2019 в Україні: прогноз погоди.

Якою буде погода влітку в Україні 2019? Наскільки жарким чи прохолодним буде літній сезон, не зіпсується час відпусток через дощі чи можна сміливо вирушати на море в будь-який із літніх місяців? Читайте прогноз погоди на літо 2019 в Україні і плануйте свою відпустку на найсприятливіший час.

Українське літо 2019 обіцяє бути пізнім і недовгим. Кліматичні зміни на нашій планеті призвели до поступових змін і в ситуації у сезонах. Так, літо стає помітно коротшим за свій календарний час. Спека цьогоріч стартує приблизно з 20-х чисел червня і триватиме до середини серпня, відкушуючи, таким чином, практично місяць від звичного нам літа. Але є і приємна новина: липень і серпень, тобто найбільш спекотна частина літа, не відрізняється надмірною дощовою погодою.

У червні в Україні пройдуть помірні дощі, з грозами і вітрами, буде прохолодно. На заході країни температура коливається від +8 градусів вночі до +20 вдень, тут мало який день обійдеться без дощу. У центральних областях буде трохи тепліше, але так само мокро – від +10 вночі до +25 вдень.

Сухіше буде на сході – тут основний фронт дощів пройде до 10 числа, середня температура коливається від +12 вночі до +25 вдень.

Північні області в червні практично не побачать сонця: буде похмуро і дощитиме, температура від +10 вночі до +20 вдень. На півдні до середини червня тепло і мокро: від +15 вночі до +25 вдень.

В середині літа істотно потеплішає, і в 10-х числах липня встановиться спекотна і суха сонячна погода.

Кінець липня і початок серпня в Україні також будуть жаркими і без дощів. Але вже в 10-х числах серпня температура повітря почне падати.

Очікується, що літо в Україні закінчиться в середині серпня прохолодною погодою і дощами.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: