Одному вухо відрізали – він говорити не хотів: СБУ отримала нові докази звірств окупантів на ХарківщиніРосійські загарбники вихвалюються катуванням українських військових та обстрілами мирних селищ.

Пише - джерело.

СБУ отримала нові докази звірств окупантів на Харківщині.

Про це свідчить нове перехоплення СБУ.

“Двох полонених взяли. Одному вухо відрізали – він говорити не хотів. Це ще нормально, що йому кулю в лоб не пустили, або БТРом не четвертували. А можна було його просто поставити і короб від кулемету, 100 набоїв, просто в нього випустити, і друшляк зробити. Ну, максимум, можна було пальці відрубати”, – розказує своєму батьку окупант, який ще не так давно намагався просунутися на Харківщині.

Загарбник захоплено розповідає, що окупанти “артою накрили” мирне селище у Харківський області і зайнялися там мародерством: “Пацани на розвідку сходили, принесли: ковбаси, майонезу, сала… По людях пройшлися… сенс їм залу*атися, у нас стволи, танк. Якщо хтось залу*неться – мінус будинок і живи, як хочеш”.

Такі нелюдські вчинки не обурюють батька – він радіє, що виховав ката, який у будь-яку хвилину може отримати місце у рефрижераторі з “грузом-200”.


Залишити коментар:


Останні новини: