Одесу засипає снігом: казкові фото зимового містаВ Одесу нарешті повернулась справжня зимова погода – місто засипало снігом, пише 24 канал.

- джерело.

Сніговий покрив сягає вже 5-6 сантиметрів.

Поки одесити тішаться зимовому місту, погода спершу готує українцям відлигу, а потім – добрячі морози.

Суттєво потеплішає в Україні у середу, 17 січня. Але очікується більше снігу, зокрема, мокрого, а також буде сильний вітер.

Читайте також: КIР – ТІЛЬКИ ПОЧАТОК: ОЛЬГА БОГОМОЛЕЦЬ ПОПЕРЕДИЛА УКРАЇНЦІВ ПРО СТPAШНІ EПIДEМІЇ

А у четвер, 18 січня, напередодні Водохреща, в Україні очікується ускладнення погодних умов. У низці областей прогнозуються снігопади та хуртовини.

Увага відвідувачам нашого інтернет-магазину! Повідомляємо Вам, що у зв‘язку із погіршеними погодних умов в м. Одеса у графіку роботи нашої компанії можливі зміни. Всі деталі Ви можете обговорювати з нашими представниками за телефонами, вказаними на сайті. Дякуємо за розуміння. #camotec #camo_tec #камотек #вітчизнянийвиробник #україна #українське #одесса #одеса #уніформа #полювання #охота #рибальство #рыбалка #униформа #уніформа #милитари #мілітарі #military #Ukraine #Ukrainianmanufacturer #одеса #украинскийпроизводитель #українськийвиробник #вітчизнянийвиробник #купуйукраїнське #купуйсвоє

Публикация от tm_Camo-Tec® (@tm_camo_tec) Янв 16, 2018 at 3:39 PST


Читайте також:


Залишити коментар: