Очільниця Єврокомісії розкрила деталі можливих санкцій проти РосіїПрезидентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн розкрила деталі санкцій, з якими Росія зіткнеться, у разі вторгнення в Україну. За її словами, санкції будуть бити по слабких місцях РФ. Про це повідомляє агенція Reuters.

Пише - джерело.

Раніше західні лідери відмовлялися розкривати деталі санкцій, повідомляючи лише про «безпрецедентні за масштабом заходи». Але Урсула фон дер Ляєн уточнила, що Росія буде відрізана від міжнародних фінансових ринків і не зможе отримати доступ до основних експортних товарів.

«Санкції будуть накладені на всі товари, які Росії терміново потрібно, щоб модернізувати та диверсифікувати свою економіку, і які ми виробляємо. Їм немає і не може бути заміни», – наголосила вона.

Очільниця Єврокомісії обіцяє, що внаслідок санкцій Росія «в принципі буде відрізана від міжнародних фінансових ринків».

Фон дер Ляєн також зауважила, що слабкістю Росії є її залежність від експорту викопного палива – вона становить дві третини експорту Росії, і половина російського бюджету залежить від цього. Відповідно, частина санкцій будуть присвячені саме цьому сегменту російської економіки.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: