Нові костюми та рожева панамка: Kalush Orchestra провів першу репетицію номера для “Євробачення-2022” в Італії (ФОТО)Гурт Kalush Orchestra, який цьогоріч представлятиме Україну на конкурсі “Євробачення-2022”, провів першу репетицію свого номера на сцені в Турині, Італія.

Пише - джерело.

30 квітня, відбулася перша репетиція гурту Kalush Orchestra на сцені міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення-2022”, який цьогоріч відбуватиметься в Турині, Італія.

Як раніше розповідали учасники гурту, задля конкурсу вони дещо змінили свою постановку і костюми. Судячи з фото з першої репетиції, фронтмен Kalush Orchestra виступатиме у блискучому жилеті та у своїй фірмовій рожевій панамці, інформує “Галка” з посиланням на ТСН.

В інших учасників будуть костюми з бахроми у чорних, червоних та жовтих кольорах – вже надто нагадують прапор Німеччини. Їхній образ завершують квітки маку на голові.

Виступ гурту супроводжуватиме атмосферне чорно-біле відео, поєднане із традиційними українськими мотивами.

Зазначимо, що конкурс “Євробачення-2022” відбудеться 10, 12 та 14 травня. Kalush Orchestra змагатимуться за путівку у фінал 10 травня – у першому півфіналі.


Залишити коментар:


Останні новини: