Німеччина відкрила кордони для вакцинованих українців: деталіНімеччина дозволяє в’їзд вакцинованим українцям з метою відвідання близьких та друзів, а також з туристичною метою. Ця норма почала діяти від 25 червня.

Пише - джерело.

Про це йдеться у заяві на сайті посольства Німеччині в Україні, передає “Це моя Україна”.

“З 25 червня 2021 року в’їзд з України в Німеччину для осіб, повністю вакцинованих від SARS-CoV-2 вакцинами, схваленими Європейським агентством з лікарських засобів (EMA), буде знову можливим. Повністю вакциновані особи зможуть знову в’їжджати в Німеччину з метою відвідання друзів, знайомих та родичів, а також з туристичною метою. Безвізовий в’їзд для громадян України з біометричними паспортами буде знову можливим”, – зазначають у посольстві.

Повна вакцинація повинна бути завершена не пізніше ніж за 14 днів до дати в’їзду. Право в’їзду до Німеччини матимуть ті особи, які отримали щеплення однією з вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів: BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca та Johnson & Johnson.

Для в’їзду необхідно надати цифровий COVID-сертифікат європейського зразка або аналог підтвердження вакцинації в цифровій або в паперовій формі, виданий німецькою, англійською, французькою, італійською або іспанською мовами.
Цей документ має містити наступну інформацію:

Персональні дані вакцинованої особи (прізвище, ім’я та дата народження);
дата вакцинації, кількість вакцин;
назва вакцини; назва захворювання, від якого було зроблено щеплення;
інформація, яка б вказувала на відповідальну за проведення вакцинації чи видачу сертифіката особу або організацію, наприклад офіційний символ чи назва особи/організації.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: