Невакцинованим від коронавірусу франківцям не даватимуть матеріальної допомогиНевакцинованим від коронавірусу франківцям не даватимуть матеріальної допомоги

- джерело.

Міський голова Руслан Марцінків запропонував не давати матеріальної допомоги франківцям, які не вакцинувалися від COVID-19.

Про це йшлося сьомого вересня під час щотижневої оперативної наради, пише “Галка”.

На порядку денному прозвітували про надання допомог, компенсацій та пільг з бюджету Івано-Франківської територіальної громади.

За словами директора департаменту соціальної політики Василя Семанюка, цьогоріч 10 945 мешканцям громади виділено допомогу на загальну суму понад 18 мільйонів гривень. З них – майже чотирьом тисячам осіб, які хворіли на коронавірус (понад 11 мільйонів гривень).

На це мер зауважив, що кількість людей велика і загальна сума виплат також.

“Люди звертаються постійно. Щотижня є близько 200-300, а то й 500 звернень від людей”, – коментує Семанюк.

“Тепер якщо звертаються на матеріальну допомогу, хай вказують, чи були вакциновані, чи ні. Ну а як ще? Якщо людина була вакцинована і захворіла, то одна справа. Але якщо не скористалася цим правом і звертається на допомогу… Коли не було вакцини, то ще зрозуміло. Будь ласка, хай тепер це вказують і від цього буде залежати допомога”, – доручив Марцінків.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: