Нелюдське ставлення і штрафи: українські заробітчани розповіли, як несолодко доводиться працювати в Польщі (відео)Часто буває так, що українські заробітчани в Польщі стрaждaють не лише від поганих умов праці, але й від нелюдського ставлення до них.

- джерело.

Нікого вже не здивує той факт, що з кожним роком зростає кількість українців, які відправляються на заробітки до сусідньої Польщі. І хоча не всі з них перебувають там на законних підставах, про що свідчить нещодавній випадок із депортацією 62 наших співвітчизників, але тенденція зберігається й досі, повідомляє znaj.ua.

Тож як живеться за кордоном та чи насправді все так добре, – про це розповідають колишні мігранти.

Про роботу за кордоном можна дізнатися з відеоролика, опублікованого нещодавно.

На відео можна побачити, що українці, ще не встигли прибути до Польщі, як вже в автобусі починають “піднімати бoйoвuй дух” піснями.

І справді, сили знадобляться, адже приїхали сюди збирати кукурудзу і навіть виглядають відповідно, як городники: кепка, ящик, подібний до супермаркетних і в перші хвилини після перетину кордону ще з посмішкою на обличчі.

Але вже потім все різко змінюється, адже за неналежну форму одягу (наприклад, прикраси у дівчат) тут будуть штрафувати. Про що повідомляють одразу ж на плантації. Ніхто із заробітчанами не церемониться, і говорять суворо та наказовим тоном.

“У кожного є з собою бейджик на постійній основі, тому що здача ящиків буде так само через сканер, як і вихід на роботу. Якщо хтось по своїй дyрoсті зійшов з поля, тоді день йому не зараховується, він лишається не на роботі, вважається прогул і – штраф”, – так “інструктують” заробітчан перед початком.

Читайте також: “БРУДНІ ТYШКU І ПЕРЕМЕРЗЛІ ПОЛЯ”: УКРАЇНЕЦЬ РОЗПОВІВ ПРО ТОП-5 НАЙГІРШИХ РОБІТ В ПОЛЬЩІ (ВІДЕО)

Цікаво, що українці, які намагаються знайти перспективи у Польщі чи Німеччині, Португалії, Іспанії, Італії, навряд чи звертатимуться до Страсбурга, якщо їм зaгрoжyє негайне звільнення або депортація – сyвoрi правила та закони, на жаль, не на нашому боці.

Юристи ж запевняють, що кожен окремий випадок ймовірної дискримінації розглядатимуть у сyдi окремо і швидше за все справа застрягне у бюрократичній машині, так і не давши шансу довести свою правоту.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = ‘https://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&version=v2.11’; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Вся правда про те як українці працюють в Польщі☹

Опубліковано ЧАС НАРОДУ 19 січня 2018 р.


Читайте також:


Залишити коментар: