Не дозволила допомогти, а тіло вивезла в ліс: знайшли польську роботодавицю, на підприємстві якої помер українецьПоліцейські з Познаня знайшли власницю нелегальної столярні у Польщі, яка заборонила працівникам викликати медиків для свого колеги-українця, що знепритомнів.

Передає - джерело.

При цьому жінка вивезла його тіло в ліс, коли українець помер, і там залишила.

Про це інформує “Польське радіо”.

У січні Ґражина Ф. була правомірно засуджена до року та 10 місяців в’язниці, проте вона не з’явилася на відбування покарання. Тож поліція видала ордер на арешт. Її затримали, тепер жінка має опинитися за гратами.

Українець помер під час роботи у Польщі

Українець, Василь Ч., працював на нелегальній столярні майстерні в Новому Томишлі. Під час роботи він втратив свідомість. Роботодавиця заборонила викликати для нього медиків, аби не викрили її нелегальне підприємство. Чоловік помер. Тоді полька закрила столярню, взяла у прокат автомобіль і відвезла тіло українця за 125 кілометрів від міста та залишила в лісі.

Мертвим українця виявив лісник. Розтин показав, що чоловік помер від дихальної та кровоносної недостатності. Ґражину Ф. засудили до одного року та 10 місяців позбавлення волі.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: