“Напевно, це навіть і не зовсім етично”: Дружина Зеленського зробила відверте зізнання


Дружина кандидата в президенти Володимира Зеленського – Олена Зеленська розповіла в ексклюзивному інтерв’ю “Сьогодні”, з ким мріє познайомитися, якщо стане першою леді країни.

– Якщо ви станете першою леді, вам доведеться брати участь в офіційних зустрічах з дружинами президентів інших країн. З ким ви мрієте познайомитися найбільше? Чий імідж і стиль поведінки на публіці вам найближчий?

– Чесно кажучи, з будь-якою першою леді мені було б цікаво зустрітися, не можу виділити когось конкретно. Звичайно, мені б було цікаво з ними поспілкуватися, адже в будь-якій країні перша леді – це жінка, яка грає важливу роль в житті президента. Що стосується іміджу, я не намагаюся слідувати чиємусь стилю і не намагаюся когось копіювати. Щоб розуміти якісь протокольні нюанси і вникнути в цю тему, я, звичайно, подивилася кілька фотографій, але не більше того.

До речі, я б залюбки поговорила і з Мариною Порошенко. Мені цікаво, яка вона особистість, як дивиться на всю ситуацію, що склалася, як їй взагалі живеться. Думаю, вона могла б поділитися якимось досвідом. Але насправді я не люблю загадувати. Намагаюся про це взагалі поки не думати і навіть не говорити вголос. Напевно, це навіть і не зовсім етично – міркувати на такі теми.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: