На Волині батько викрав 3-річного сина, а мачуха його розбещує: правозахисниця звернулася до ГенпрокурораУ Нововолинську чоловік викрав трирічного сина з будинку бабусі, а тепер дитину розбещують. Проти батька відкрито близько 20 кримінальних проваджень, однак хлопчика понад рік не можуть повернути рідній матері.

Пише - джерело.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила правозахисниця Ірина Суслова. За її словами, у жінки на ім’я Марічка у квітні 2020 року біологічний батько викрав її трирічного сина Матвія – прямо з будинку бабусі й у супроводі поліції (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

“Понад рік син живе з батьком та його новою дружиною. Зрідка мама може дитину бачити. Матвій часто хворіє…Наразі його виписали з лікарні, де він перебував у реанімації після чергового ускладнення. Однак спроби матері потрапити до рідної дитини – закінчились побоями з боку батька…” – повідомила правозахисниця.

Вона зазначила, що наразі відкрито кримінальне провадження. Однак історія має й інші деталі – дитину розбещують.

“Нова дружина батька – Надія Макарчук – дуже любить Матвія. І здається, аж занадто. В мережу потрапили відео, де вона спить на одному ліжку з дитиною, довго цілує його в губи та говорить, що “не хоче бути зверху”. На іншому відео він без білизни, а жінка напівгола треться об нього”, – розповіла правозахисниця.

Вона додала, що за побої та інші порушення проти біологічного батька і його нової дружини вже відкрито близько 20 кримінальних проваджень. Однак реального покарання добитись досі не вдається. Тому до Генеральної прокуратури України та до Уповноваженої ВРУ з прав людини було направлено звернення з вимогою взяти справу на контроль.

“Хочу звернутись до місцевих органів опіки, начальника Нацполіції у Нововолинську та працівників Поліції Волинської області, які були присутні під час викрадення дитини батьком. Як трапилося, що поліція сприяла викраденню дитини батьком? Як трапилося, що рідна мати терпить побої та абсолютно безпідставно позбавлена можливості бачити власного сина рік? Як може бути, що дитину залишають жити в домі, де її розбещують? Перевірте ці факти – відреагуйте. Або напишіть заяву про звільнення просто зараз! Бо просто так ми цю історію не залишимо”, – заявила лідерка Жіночого руху.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: