На очах мільйонів: відому ведучу побили на весіллі чиновника


Чоловік почав поводитися неадекватно, заявила ведуча

Зірку “Нового каналу” Олену Филонову побили 18 лютого, на весіллі голови Холодногірської району Харкова Максима Мусєєва і ведучою програми Instabox на каналі Music Box Єви Субботіної.

Про це Філонова розповіла у прямому ефірі на своїй сторінці в Instagram.

Під час трансляції ведуча розповіла, що до неї підійшов чоловік і заявив, що вона штовхнула його супутницю, пише newsroom.kh.ua.

“Я звернулася до дівчини і запитала, чи це правда. Вона сказала, що все гаразд і її ніхто не штовхав. Але чоловік почав поводитися неадекватно, нападати на мене і ображати”, – поділилася телеведуча.

Через декілька секунд у кадрі з’явився той самий молодий чоловік. Філонова обізвала чоловіка га***ном, після чого кривдник підійшов до неї і застосував силу.

“Він же ненормальний”, – кричала дівчина в той час, як свідки події намагалися її заспокоїти.

Зазначимо, що агресор з відео дуже схожий на лінійного продюсера Music Box UA Дениса Коновалова. Судячи по сторінці в Instagram, він дійсно був на весіллі, чоловік до початку церемонії виклав фото з Мусєєвим.

Варто відзначити той факт, що після інциденту ведуча “Нового каналу” зняла відео з відділення поліції, де повідомила, що написала на кривдника заяву.

Джерело.


Читайте також: