МОЗ змінив вимоги до дитячих садків: що потрібно знати батькам та працівникам ЗДОМОЗ змінив вимоги до дитячих садків: що потрібно знати батькам та працівникам ЗДО

- джерело.

У МОЗ затвердили нові карантинні обмеження для дитячих садків. Температуру тіла у дітей будуть вимірювати тільки один раз на день. Також скасували заборону на використання килимів з довгим ворсом та багаторазових рушників.

Відповідні норми прописані в постанові Міністерстві охорони здоров’я України, датованiй 25 серпня 2021 року.

Рекомендації вихователям

У дошкільний навчальний заклад вихователів та інший персонал, як і в минулому році, будуть пускати тільки в масках. На вході їм будуть вимірювати температуру безконтактними термометрами.

Під час занять ву групах вихователі та нянечки можуть перебувати без захисних масок, а ось при пересуванні по саду або спілкуванні один з одним маскового режиму необхідно дотримуватися.

Якщо у вихователя піднялася температура вище 37,2 градусів, то він не виходить на роботу, попереджає керівництво і звертається до лікаря. Якщо ж температура піднялася на роботі, то співробітника усувають від роботи і направляють до лікаря.

Рекомендації дітям

При вході в сад дитині вимірюють температуру тіла безконтактним термометром. Протягом дня температуру дітям більше вимірювати не будуть, як минулого року.

Якщо у дитини температура вище 37,2 градусів або є ознаки ГРВІ, то в сад дитину вести не можна. Батьки повинні звернутися до лікаря.

Якщо дитині стало гірше в садку, то її ізолюють, сповіщають батьків і ті звертаються до лікаря.

Приймати дитину в садок і віддавати батькам додому потрібно на території саду (ігровій ділянці), але не в приміщенні. Батьків можуть пустити в приймальне приміщення або роздягальню тільки в тому випадку, якщо на вулиці погана погода. І персонал, і батьки в такому випадку повинні бути в масках.

Обробка рук і виміри температури повинні проходити виключно в ігровій формі на особистому прикладі вихователя.

У садочках на час карантину суворо забороняється:

  • проводити батьківські збори (можна тільки дистанційно)
  • користуватися м’якими іграшками
  • перебувати в саду без змінного взуття
  • проводити збори або наради (обмежити до мінімуму).

На входах в дитячий сад повинні стояти антисептики, а приміщення повинні провітрюватися по 15 хвилин кілька разів на день, за умови, що там немає дітей.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: