“Моя квіточка, я ніколи тебе не забуду”: не стало Алінки Галій, якій збирали кошти на лікування



На її могилі не встигають в’янути квіти, тому що весь час з’являються свіжі.

- джерело.

Алінка Галій – це чотирирічна дівчинка, майже половину свого життя провела на лікуванні в різних лікарнях. На страшні муки і вкрадене дитинство її прирекла смертельна хвороба – гострий лейкоз – важка форма раку крові.

З таким діагнозом прогноз медиків не надто оптимістичний, проте, після першого курсу лікування, маленькій дівчинці стало краще і у батьків з’явилася надія. На жаль, напередодні Нового року, в грудні 2020 року, Аліні стало значно гірше. У дівчинки різко знизилася кількість тромбоцитів. І все почалося заново. Вирок лікарів був безжальним – рецидив хвороби. Батьки, родичі, волонтери – всі намагалися завоювати для Алінки ще один шанс на одужання. Маленька дівчинка, незважаючи на біль, страждання і втому, з останніх сил вела нерівну боротьбу зі страшною хворобою. Мама не залишала доньку ні на хвилину. Останньою надією було лікування в Ізраїлі, на яке збирали гроші всією Україною. Не встигли, на жаль. У ніч на 10 вересня Алінка припинила свою боротьбу.

Її мама, Юлія, опублікувала зворушливе відео з донькою з не менш проникливими словами:

“Ці чотири роки були найкращими в моєму житті. Моя квіточка, я ніколи тебе не забуду. Я так тебе сильно люблю, але відпущу. Тобі вже нічого не болить, ти не страждаєш, як раніше, моє сонечко, я так тебе люблю. Ти у мене була найкраща, ти – сильна, навіть коли сильно боліло, говорила, що все добре. Я ніколи тебе не забуду, моя найкраща дочка в світі “, – написала мама дівчинки.

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: