Молоду матір вбили на очах у маленького синаЗа страшний злочин засудили чоловіка загиблої та його сестру.

- джерело.

У Бердичеві на Житомирщині майже чотири роки люди чекали справедливого вироку суду у справі трагічної загибелі Юлії Козак.

Жінка померла вдома на очах у родини. Чоловік та сестра померлої начебто намагалися її врятувати й навіть кілька разів викликали «швидку». Та потім з’ясувалося: 6-річний син бачив, що маму… вбили. Хотіла втекти від чоловіка-тирана.

Сімейне життя Юлії зі Святославом не надто гарно складалося відразу. Сусіди згадують, що відколи жінка завагітніла, не раз бачили її із синцями на руках та обличчі. Через це начебто вона часом взагалі не виходила з дому або ж ретельно маскувала синці під косметикою. Про те, що тато з мамою часто сварилися й батько піднімав на неї руку, розповідав бабусі маленький Давидко.

Врешті Юлі увірвався терпець, й вона подала на розлучення. Але втекти від чоловіка-тирана жінка не встигла. Того дня – 18 січня 2018 року – вона мала отримати від свого дідуся грошовий переказ. Як розповіла у суді мама загиблої Ірина Білецька, Юля була у нього єдиною онукою, тож нічого для своєї кровинки не жалів. Щомісяця переказував у межах 10 тисяч гривень й оформив на неї весь свій спадок, у тому числі гарну квартиру у Москві.

Коли почув, що онука не хоче жити зі Святославом, підтримав й надіслав велику суму, аби її вистачило на переїзд до мами у Миколаїв. Очевидно те, що мали прийти гроші, знав чоловік та його сестра. Бо малий Давидко зізнався: бачив, як тітка нишпорила у маминих речах. Малюк розповів Юлі, й вдома знову зчинилася сварка.

Під час того конфлікту молодій жінці стало погано, вона почала втрачати свідомість. До неї раз викликали швидку допомогу, вдруге, але врятувати не змогли. Врешті констатували смерть.

 

Читайте також:


Залишити коментар:


Останні новини: