“Мені подобається 40-річчя”, – Даша Малахова поділилася своїми маленькими секретами щасливого життя


Даша Малахова в житті – це не лише актриса, телеведуча, кулінар, ресторатор, лідер думок, але й мама двох дітей (5-річного Олівера і 11-річного Матяша) та любляча дружина, пише “Сегодня”.

– Нещодавно ви відсвяткували 40-річчя. Це просто чергова цифра або дійсно в житті щось змінюється?

– Вийшло так, що я прокинулася в свій день народження, і зрозуміла, що все-таки щось змінюється! Я подумала: можна робити все, що я і так вже робила, але сміливіше, і взагалі ні перед ким не пояснюватися! У моєму випадку ці зміни – на краще. Не знаю, як все складеться потім, але однозначно люблю мріяти і думати, що все буде добре.

Буває ж по-різному. Мені подобається 40-річчя тим, що можна сміливо робити дурниці різного роду. Я відчуваю, що можу собі дозволити подуріти, побалуватися. А з іншого боку – з’являється відповідальність, потрібно турбуватися про здоров’я.

– На своїй сторінці в Fасеbооk ви відкрито розповідаєте про що – про особисте життя, погляди. Чи є плата за таку відвертість?

– Єдина плата за такі речі – це стpaх. Взагалі людина бoїтьcя стрaхy, а не конкретної ситуації, але я не бoюся нікого і нічого. Мені дійсно нема чого приховувати. Так я пишу правду. Що мені скажуть, що я така неідеальна? Так це правда.

– Що таке для вас успіх, і чи вважаєте ви себе успішною жінкою?

– Успіх – це як любов, як космос. Це щось дуже невловиме. Це, швидше за все, любов до себе в першу чергу. Один успішний тому, що кинув все, поїхав у Таїланд, орендував будинок за 200 доларів і медитує там. Інший успішний тому, що у нього є п’ять ресторанів, і він хоче ще десять, і домагається цього. Третій успішний в ролі дружини або чоловіка тому, що ніколи не розлучався і має багато дітей. Тому успіх для кожного свій, як і любов. Ніхто не має права говорити, якою має бути любов, в цьому і є її велич.

– Мей Маск, мама Ілона Маска, під час виступу в Києві говорила, що на першому місці у неї завжди діти, на другому – вона, а на третьому – друзі. У вас є така класифікація?

– Маск заробляє гроші тим, що приїжджає, і розповідає ось такі речі. Безумовно, вона класного сина виховала, але я намагаюся поменше складати списків і рейтингів. Бувають моменти, коли я відчуваю, що діти на першому місці і я не готова на компроміси. Буває, я розумію, що мені потрібно бути тільки з чоловіком. Буває, що мені потрібно більше часу приділити проекту. Тому я б не обмежувала себе.

Я людина чесна: щось скажу, і треба буде цього дотримуватися. Взагалі дієти і правила – вони жaхлuві. Вони знімають з тебе всю відповідальність. Дієта адже не твоя. Ти три дні витримуєш і зістрибуєш. А коли ти своє вигадуєш, унікальне, то доводиться дотримуватися. Але навіть в постах на Fасеbооk всі люблять, коли розписані правила по пунктах, а я більше люблю писати, не обмежуючи себе правилами. Дивіться, все ось так, але в кінці сказати, що все насправді навпаки. У цьому моє таке філософське хyлiгaнствo.

– А чи є у вас правила у вихованні дітей?

– Одне: треба бути чесною з собою і з дітьми. Іноді можу накричати на Матяша, а потім піду і скажу: “Прости, я зірвалася, взагалі себе неправильно повела, так було не можна”. Помилки можна і потрібно допускати. Але тільки їх потрібно визнавати.

– Є щось, що ви категорично не дозволяєте дітям?

– Так, ображати дітей і людей. З цим строго.

– Ви задоволені бачити ким ростуть ваші діти?

– Дуже. Я великий фанат своїх дітей. У Матяша є кулінарний відеоблог. Спочатку це було баловство, але потім я зрозуміла, що йому цікаве приготування їжі. Олівер любить тварин. У нас в будинку живуть равлики ахатини, сухопутна черепаха, собака Жасмін, хом’як Петя. І бувають періодично папуги, їх іноді з’їдає Жасмін. Матяшу зараз 11, Оліверу – п’ять. Просто ідеальні діти, у мене до них жодних претензій.

– Десять років виповнюється вашого бренду Kartata Potata. Чи складно творчій особистості вести бізнес?

– Я задоволена, що бренд є, він розвивається, росте, ми приймаємо нових партнерів, розглядаємо франчайзинг. Але я не бізнесмен і не управлінець, а тільки ідеолог. Я не завжди задоволена управлінням. Але Kartata Potata розвивається і буде розвиватися набагато активніше. Те, що ми робили, поки ще не дуже актуально, Україна йде позаду світових сучасних трендів.

– Ви довіряєте людям, з якими працюєте?

– Безумовно. Завжди довіряю, навіть коли мені кажуть, що не варто їм довіряти. Неможливо працювати, не довіряючи. Інакше навіщо? І мені щастить з людьми. Таких як я, іноді називають “безладні і благословенні”.

– Не можу не запитати вас про жіноче. Як змінювалося ваше ставлення до тiлa, до стилю? У вас є б’юті-ритуали?

– Наприклад, в 40 років я розумію, що більше не треба хyднyти. Тому що мінус вітамін Е, мінус вуглеводи, мінус круасани дарують нам блідість і смуток, мені не подобається це. Хочеться залишити підшкірний жир: він захищає жінок, з ним ми виглядаємо красивіше, соковитіше, смачніше.

Звичайно, у мене є якісь свої штучки, але я намагаюся про них не говорити: що підходить одному, не підходить іншому. Треба робити щось своє. Виключно особливе і унікальне.

Читайте також: “Я НАЙВЕЗУЧІША В СВІТІ”: ПЕРІС ХІЛТОН ПОХВАЛИЛАСЯ РОЗКІШНОЮ ОБРУЧКОЮ З ДІАМАНТОМ (ФОТО)

– Ви вже знайшли для себе відповідь на питання: “Що таке любов”?

– Любов прекрасно віддавати. І що заважає віддавати і любити – це недовіра. Я люблю своїх співробітників, тому я їм довіряю. Я люблю свого чоловіка, і довіряю йому, довіряю дітям. Але я не всіх люблю, є ті, до кого я насторожено ставлюся, і хто мені може зробити бoлячe. Але в більшій частині я дуже люблю і отримую багато любові натомість.


Читайте також: