Медведчука відсторонили від Мінського процесу


Представник України в робочій підгрупі з політичних питань в ТКГ розповів про модифікацію мінського процесу.

Представник України в робочій підгрупі з політичних питань тристоронньої контактної групи Роман Безсмертний вважає, що вдалося модифікувати мінський процес.

Про це він заявив в інтерв’ю виданню Лівий берег. Крім того, за його словами, від процесу відсторонено Віктора Медведчука.

“Ми його (Мінський переговорний процес. – ред.) вже модифікували – там немає Медведчука. Це вже дуже серйозна модифікація: це означає, що змінений об’єкт і мені здається, що це шанс. Але над цим треба задумуватися і почати робити щось”, – наголосив він.

“Тепер щодо фактору залучення інших кадрів. Залучення може бути різним: формальним, фактичним, аналітичним, безпековим і так далі. От я би попробував ці речі розвивати навколо. Більше того, чого явно не вистачає – не вистачає громадської складової. Дивіться, ми ж маєм справу з особливим явищем, яке називається війна. І якщо ми усвідомлюємо це, то проти війни треба боротися усіма інструментами – іноді навіть тими, які просто ми не усвідомлюємо, що вони зіграють свою роль”, – заявив Безсмертний.

Джерело.

Читайте також:Останні новини: