Має вже близько 70 постійних клієнтів: в свої 16 років школяр відкрив власну студію краси


Маріо Флоря з села Ванчиківці Новоселицького району Чернівецької області відкрив власну студію краси “Mario Studio”. Хлопцю лише 16 років, тому він працює щодня після уроків. І вже має близько 70 постійних клієнтів, передає Gazeta.ua.

Хлопець розповідає, що перукарською справою зацікавився ще в 7 класі. Тому в інтернеті дивився відео з плетіння волосся, купив манекен і почав тренуватися.

“Перша клієнтка була дівчина з нашого села. Заплатила 15 гривень. Робив зачіски випускницям. У 14 років зробив зачіску нареченій, її матері та сестрі з Чернівців. Заробив аж 600 гривень. Почали з’являтися нові клієнти. Хлопці зі школи насміхалися, що це дівчача професія. Перестали, коли зрозуміли, що це серйозно. В мене виникла ідея зі студією краси. Знайшов приміщення на 50 “квадратів”. Закупив меблі, професійні інструменти, якісну косметику. Придумав логотип для банерів”, – розповів Маріо.

А ось гроші на студію школяр взяв із заощаджень на айфон. Частину дала мама і позичили родичі. І навіть, вже почав борги по-маленьку віддавати.

Ціни за обслуговування в “Mario Studio” стартують від 200 грн.

“Зазвичай прислухаюся до побажань клієнтів. Але в кожну зачіску чи стрижку вношу щось своє. Клієнткам це подобається. Інколи повністю покладаються на мою фантазію. Можу кардинально змінити образ. Наприклад, русяве волосся пофарбувати ярко-оранжевою фарбою. Але це не стосується тих, хто працює в офісі. Для таких клієнток краще підібрати натуральний колір. Планую ще облаштувати місце для візажиста. Щоб клієнтка зі студії виходила в повній красі”, – поділився Маріо.

Читайте також: ЇЇ ІМ’Я ПEРEДРEКЛО ЇЙ ДОЛЮ: ІСТОРІЯ УКРАЇНКИ, ЯКА ЗНАЙШЛА СЕБЕ В ІТАЛІЇ

Хлопець постійно їздить на навчання, бо любить вдосконалювати свою майстерність.

“В майбутньому хочу тут відкрити салон краси, а потім – і в обласному центрі. Якщо не вдасться, поїду за кордон. Хоч цього робити не хочу, шкода своїх клієнтів. Маю надію, що задумане здійсниться в Україні”, – додав перукар.


Читайте також: