Мати померла поруч з донькою від COVID-19: яке останнє фото встигли зробити рідніМарія Ріко разом з двома доньками перебувала у лікарні через те, що вони хворіли на COVID-19. Проте жінка не змогла одужати й померла поруч з дітьми.

- джерело.

Перед смертю Марія Ріко зізналася, що не боїться помирати та попросила зняти кисневу маску, аби поговорити з дітьми. Її неодноразово попередили лікарі, що це може тільки пришвидшити смерть. Про це повідомили у виданні BBC.

Донька, яку звати Анабель Шарма, розповіла, що мати померла приблизно через пів години після того, як з неї зняли маску.

Вона сказала нам, що не боїться померти, що вона готова. Вона сказала, що мені потрібно багато боротися, тому що у мене вдома діти. Ми тримали її за руку до останнього подиху,
– розповіла Анабель Шарма.

Марія Ріко померла 1 листопада 2020 року. Оскільки її донька Анабель все ще була у лікарні, то похорон матері для неї транслювали.

 

Смерть через COVID-19

Анабель Шарма опублікувала їх останнє фото разом для того, щоб привернути увагу до небезпеки COVID-19. “Я хотіла б попросити людей слідувати рекомендаціям і думати про інших”, – зазначила Анабель Шарма.

 

Читайте також:Останні новини: