“Максимум мікроавтобус”: начальник Закарпатської митниці заявив, що міг би дозволити контрабандуПро це повідомляється на сторінці Української асоціації інвалідів АТО у Facebook.

Українська асоціація інвалідів АТО в Закарпатській області завітала до начальника Закарпатської митниці, аби почути пояснення щодо рекордної партії контрабандних цигарок, які митники пропустили до Європи на КПП «Тиса», на українсько-угорському кордоні.

Пише - джерело.

У ході діалогу начальник митниці почав виправдовуватись на звинувачення АТОвців про те, що він дав команду пропустити через український кордон фуру із цигарками, і заявив, що міг дати дозвіл пропустити максимум мікроавтобус із цигарками, але фуру ні.

«Я вам говорю – я до цього не причетний. Чесно вам скажу, якби я на щось давав добро, то максимум якийсь мікроавтобус пропустити чи ще щось», – заявив у розмові начальник Закарпатської митниці держмитслужби Михайло Товт.

Тобто у ході діалогу Михайло Товт заявив, що він міг би впливати на своїх підлегих, аби через український кордон митники без контролю пропустили мікроавтобус із цигарками, а свою причетність до повної фури контрабанди заперечив, відзначають в асоціації.

«У нас одне питання: якщо одну фуру контрабанди перевантажити у 10 мікроавтобусів, то начальник митниці Товт готовий дати «добро» на те, аби вона безперешкодно проїхала кордон і митники закрили очі на вміст автівок? Бо за його словами – «якби я на щось давав добро, то максимум якийсь мікроавтобус пропустити чи ще щось», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Угорські правоохоронці затримали українця, який на вантажівці намагався провезти до Угорщини майже мільйон пачок контрабандних сигарет, повідомила угорська прокуратура у вівторок, 9 березня. Українські ж митники цю вантажівку пропустили і вдало оформили.

В асоціації вказали, що за останні два роки в області змінилось кілька керівників митниці і при жодному із них не було зафіксовано такої нахабності: повна фура цигарок на понад 1 000 000$ непоміченою проїхала закарпатських митників.

Читайте також:Останні новини: